Контакти

Вельмишановні колеги та гості сайту!

Ми дуже раді Вашої зацікавленості в роботі нашого клубу. Ми завжди раді зробити все, що в наших силах, для вирішення Ваших проблем, а також готові допомогти не допустити їх в майбутньому.

Скористайтеся формою зворотного зв’язку для отримання потрібно Вам інформації.

Коли ви пишете лист, знайте, що він потрапляє на особисту електронну пошту фахового консультанту — члена нашого клуба.

На всі ваші листи вони відповідають тільки особисто. Ми пам’ятаємо, що Ви довіряєте нам найцінніше — своє здоров’я, своє майбутнє і ми зробимо все можливе, щоб виправдати вашу довіру.

Будь ласка, у листі вкажіть Ваш вік, місце проживання, контактний телефон та адресу електронної пошти для прямого зв’язку.

Напишить, що турбує Вас на теперішній час, як розвивалась хвороба, чи маєте інші патологічні стани, які впливають на Ваше життя.

Особливо цікавить інформація про минулі спроби подолати хворобу — в якому році, у якій клініці, який об’єм лікування Ви отримали, наслідки проведеного лікування.

Щоб ми змогли заздалегідь вивчити Вашу проблему, просимо, якщо є така можливість, висилати разом із вашим запитом скановані результати УЗД, КТ, МРТ та консультацій інших фахівців.

Це дозволить нам визначити об’єм  додаткових обстежень та сформувати план лікування.

Звичайно, особиста зустріч внесе певні корективи, але попереднє ознайомлення з Вашим питанням дозволить скоротити шлях до отримання результату нашої співпраці.

Хірургія:

Ошовський Андрій Іванович

+380 (63) 629-47-03, +380 (97) 496-48-27

Медичне обладнання:

Макаров Альберт

+380 (63) 311-00-04, +380 (50) 315-73-71